Jídlo

 

Rozmanitost restaurací, vináren, kaváren, pizzerií či hospod je přímo úměrná potřebě každého návštěvníka. Máte chuť na nějaké krajové  speciality nebo dáváte přednost klasické kuchyni či máte rádi evropskou, asijskou či jinou kuchyni? Není problém. Ve Vsetíně si určitě vyberete z nabídky zařízení, které vám vaše chuťové touhy splní. Chcete ochutnat něco typického z valašských specialit? Není se čemu divit, vždyť Valašsko je známé  svými specialitami jako valašské vdolky zvané  frgály, kyselica, bramboráky….a samozřejmě slivovice. Přijeďte a ochutnejte.

Denní nabídku najdete   na :      


Restaurace
Hotel a restaurace U VYCHOPŇŮ

Hotel a restaurace U VYCHOPŇŮ

Restaurace s tradicí ............

V současné době je restaurační část rozdělena do dvou místností - pivnicové a jídelní. Pivnice je zařízena v klasickém valašském stylu. Dominantou pivnice je otevřený krb, který hlavně v zimních měsících navozuje nezapomenutelnou atmosféru klidu a pohody. Dekoraci interiéru pivnice tvoří dobové předměty z časů starého Valašska, které jsou vzpomínkou na zručnost a dovednost našich předků. Kapacita pivnice je 50 míst. Tuto místnost Vám doporučujeme využít spíše pro přátelská posezení.

Pro konání rodinných či firemních akcí Vám doporučujeme využít možností jídelní místnosti, kde lze sestavit slavnostní tabule až pro 52 osob. V případě konání svatebních hostin pak místnost pivnice slouží pouze jako taneční parket.

více info
Rozmarýn restaurace & penzion

Penzion ROZMARÝN je rodinným penzionem s pohodovou atmosférou a vybranou kychyní. Posedět se dá v restauraci, u krbu, v salonku či na příjemné letní terase. Je zde mysleno také na vaše děti, které mají možnost se vydovádět v dětském koutku, pískovišti či houpačkách. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu a vlastní parkoviště.

více info
Restaurace hotelu Vsacký Cáb
  • hotelová restaurace - krajové speciality i jiné menu
  • terasa s obsluhou 100 míst,
  • salónek pro menší kolektivy k pořádání oslav,
  • venkovní ohniště až 50 míst.

 

více info
Tazza Bistro Italiano

Restaurace nad prodejnou Albert v centru města.

více info
U  TŘÍ SLUNEČNIC

Restaurace na Dolním náměstí v centru města.

více info
U Lva

U Lva

....v samém centru města....

zobrazit na mapě
více info
Restaurace Náhon

 

BAR/PIVNICE/RESTAURACEvíce info
Restaurace SNAHA - Prostřední Šenk

Snaha - bývalý Prostřední Šenk,vystavěný kolem roku 1722 významným vsetínským stavitelem M. Urbánkem .V současnosti provozující stylovou restauraci s valašskými specialitami a sálem vhodným pro svatební hostiny ,rodinné oslavy ,firemní večírky a školení.

více info
Restaurace RODINNÝ MINIPIVOVAR VALÁŠEK

 

Součástí pivovaru je také stylová restaurace s možností posedět  v salonku nebo na venkovní terase.

 

více info
MUSIC CLUB LAPAČ

MUSIC CLUB LAPAČ

Restaurace a hudební klub v budově zimního stadionu

 

V budově zimního stadionu se nachází nově zrekonstruované a vybavené restaurační zařízení s kapacitou 100 osob. Prostor je rozdělen na restaurační část a Music Club.
Restaurační část je vyhrazena pro nekuřáky a nabízí denní jednoduchá menu v cenové relaci od 60,- Kč.

 

více info