Jídlo

 

Rozmanitost restaurací, vináren, kaváren, pizzerií či hospod je přímo úměrná potřebě každého návštěvníka. Máte chuť na nějaké krajové  speciality nebo dáváte přednost klasické kuchyni či máte rádi evropskou, asijskou či jinou kuchyni? Není problém. Ve Vsetíně si určitě vyberete z nabídky zařízení, které vám vaše chuťové touhy splní. Chcete ochutnat něco typického z valašských specialit? Není se čemu divit, vždyť Valašsko je známé  svými specialitami jako valašské vdolky zvané  frgály, kyselica, bramboráky….a samozřejmě slivovice. Přijeďte a ochutnejte.

Denní nabídku najdete   na :      


Restaurace
Restaurace SNAHA - Prostřední Šenk

Snaha - bývalý Prostřední Šenk,vystavěný kolem roku 1722 významným vsetínským stavitelem M. Urbánkem .V současnosti provozující stylovou restauraci s valašskými specialitami a sálem vhodným pro svatební hostiny ,rodinné oslavy ,firemní večírky a školení.

více info
Restaurace RODINNÝ MINIPIVOVAR VALÁŠEK

 

Součástí pivovaru je také stylová restaurace s možností posedět  v salonku nebo na venkovní terase.

 

více info
MUSIC CLUB LAPAČ

MUSIC CLUB LAPAČ

Restaurace a hudební klub v budově zimního stadionu

 

V budově zimního stadionu se nachází nově zrekonstruované a vybavené restaurační zařízení s kapacitou 100 osob. Prostor je rozdělen na restaurační část a Music Club.
Restaurační část je vyhrazena pro nekuřáky a nabízí denní jednoduchá menu v cenové relaci od 60,- Kč.

 

více info
Restaurace Na Špici

Restaurace Na Špici

Restaurace a pizzeria Na špici je tradiční vsetínská restaurace, kterou navštěvovali ještě naše babičky.

Interiér restaurace je nedávno zrekonstruován a kuchyň je rozšířena o novou kamennou pec pro pečení tradiční italské pizzy přímo v prostoru restaurace, takže můžete sledovat "pizzaře" při jeho práci.

více info
Restaurace U TRPASLÍKA - momentálně mimo provoz

U Trpaslíka - restaurace a pizzerie

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení do nově zrekonstruované restaurace U Trpaslíka ve Vsetíně. V příjemném moderním prostředí restaurace v  si můžete pochutnat na skvělých jídlech.

více info