Kalendář

Výstava
Retrogaming 28.1.

Retrogaming 28.1.

Výstava historických počítačů Retrogaming......

Muzeum regionu Valašsko na Vsetíně letos slaví 100. narozeniny a v rámci výročí pro Vás během roku 2024 chystá řadu zajímavých lákadel. Prvním z nich bude výstava historických počítačů Retrogaming, která odstartuje v neděli 31. ledna na zámku Vsetín. Přijdˇte si prohlédnout tuzemskou i zahraniční výpočetní techniku a zahrát hry, na kterých vyrůstaly generace v posledních dvou dekádách minulého století. Příležitost budete mít až do 28. dubna.

http://www.muzeumvalassko.cz/akce-a-vystavy/retrogaming

více info
KOHÚTI STOPŮ

KOHÚTI STOPŮ

Skialpinistický závod pro malé i velké...

REGISTRACE - NA SKIALPINISTICKÝ ZÁVOD PRO DĚTI A DOSPĚLÉ - REGISTRACE BUDE MOŽNÁ I V DEN ZÁVODU OD 12:30 DO KAŽDÉHO ZÁVODU ????❄️????
REGISTRACE BUDE PROBÍHAT V Chata Javorka V SKI CENTRUM KOHÚTKA, a.s.

https://1url.cz/SuIL9

více info
ORGANIKA 19.1.

ORGANIKA 19.1.

Výstava Jana Pečarky....

Výstava Organika v Galerie Stará radnice Vsetín je zahájena. Abstraktní i figurální tvorbu slovenského výtvarníka Jána Pečarky můžete navštívit během otevírací doby vždy od úterý do neděle od 14 do 17 hodin až do 29. února.
 
více info
LEDOVÉ SOCHY  13.1.

LEDOVÉ SOCHY 13.1.

NOEMOVA ARCHA.....aneb

ledová krása opět na Pustevnách

www.pustevny.cz

více info
Výstava fotografií Fotoklubu Vsetín 9.1.

Výstava fotografií Fotoklubu Vsetín bude k vidění ve foyer Kino Vatra Vsetín 9.1. Navštívit ji můžete vždy v otevírací době: pondělí až pátek od 14 do 19:30 hodin, v sobotu a neděli od 16 do 19:30 hodin.

 

více info