Studio Shanti - masáže Vsetín


Studio Shanti - masáže Vsetín


Masážní Studio Shanti ve Vsetíně vzniklo s myšlenkou poskytnout servis a péči o lidské tělo na nadstandartní úrovni za dostupnou cenu. Čistota a hygiena je pro nás samozřejmostí. Vážíme si každého zákazníka a ke každému přistupujeme individuálně dle jeho konkrétních potřeb a požadavků. Můžeme zkombinovat několik technik a připravit masáž přímo "ušitou" Vám na míru. Součástí masáže je také zhodnocení Vašeho stavu a případné další doporučení.

 

V našem studiu Shanti - masáže Vsetín v centru Vsetína se můžete těšit na nadstandartní prostředí i péči. Není třeba si předem nosit žádné prostěradla či ručníky, vše je pro Vás již  připraveno. Používáme ověřené, 100% přírodní a ekologické masážní prostředky prestižních firem Nobilis Tilia, Tropicai, Pure Fiji a Starlife.

V repertoáru Studia Shanti - masáže Vsetín naleznete techniky od klasických regeneračních a relaxačních masáží. Baňkování a Dornovu metodu plus, které mohou více a intenzivněji pomoci, až po masáže lávovými kameny či jemné rituální masáže, které Vás přenesou do nepoznaného hlubokého stavu uvolnění a relaxace, který budete pociťovat ještě dlouho poté.

Záleží jen na Vás, které masáži dáte přednost. Pokud Vás něco bolí, máte zatuhlé svaly, nebo si prostě jen chcete dopřát příjemného luxusu za skvělou cenu. Studio Shanti - masáže Vsetín je tu pro Vás!

 

Těšíme se na Vás    Studio Shanti - masáže Vsetín

 
Studio Shanti - masáže Vsetín    

Poliklinika Vsetín,3. patro,Nemocniční 945

   
 75501  Vsetín  
Kontaktní údaje:    
tel.:

Rezervace:+420 775 618 822

Osobní telefon: +420 739 320 878

 
email: studioshanti@centrum.cz  
www:

www.masaze-vsetin.cz

rezervace.masaze-vsetin.cz
 
 


 
Otevírací doba:dle objednávek
(obvykle 9-12 a 13-18)
 
   

Fotogalerie
    zavřít okno