Kalendář

Soutěž
VALACHY MAN 2024 od 22.6.

VALACHY MAN 2024 od 22.6.

Přehrada Bystřička hostí VALACHY MAN......

Tradiční VALACHY MAN, zlatý hřeb seriálu VALACHY TOUR s centrem na pláži Vodní nádrže Bystřička u Valašského Meziříčí. Plavání, kolo, běh. Dvě různé distance, tradiční trasa vhodná zejména pro začínající triatlonisty v neděli 23. 6. 2024, dlouhá trasa v sobotu 22. 6. 2024.......

https://valachytour.cz/race/148

více info
POZNÁVÁVME VALAŠSKO 1.6......

POZNÁVÁVME VALAŠSKO 1.6......

......S MEDVĚDEM JUROU

Poznejte kouzlo Valašska s medvědem Jurou a zapojte se do soutěže o ceny

Užijte si léto s regionální hrou Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou, která vás provede dvaceti atraktivními místy na Valašsku. Medvěd Jura se již šestým rokem toulá po Valašsku a pro návštěvníky vybírá známé i méně známé turistické cíle, na kterých zanechává svou stopu v podobě razítka.

Medvěd Jura se v minulých ročnících podíval už na 100 zajímavých míst na Valašsku a letos plánuje navštívit dalších dvacet cílů. Těšit se můžete na vyhlídku nad obcí Malá Bystřice, zaniklý mlýn nedaleko Lačnova, pomník knížete Sáma, Lurdskou kapli na Horečkách nebo zvoničku ve Valašských Kloboukách. Navštívíme společně Velké Karlovice, Troják, Vigantice a mnoho dalších,“ prozrazuje Martina Hovořáková z Destinační společnosti Valašsko, která hru pro návštěvníky Valašska připravuje a dodává: „Stejně jako v loňském roce jsme si pro všechny zapojené hráče připravili i fotosoutěž. Všichni, kterým se podaří vyfotit alespoň tři sochy nebo sousoší medvěda, uvedené v hrací brožurce, budou zařazeni do slosování o ceny starostů měst Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí. Fotografie zašlete i se jménem na mailovou adresu regionalnihra@gmail.com,“ zmiňuje letošní bonusovou cenu Martina Hovořáková.

Přidejte se k nám, startujeme opět 1. června a soutěžit můžete až do 30. září. Hrací brožurky, které na zadní straně obsahují hrací plánek, kam budete otiskovat razítka, si můžete za 30 korun zakoupit ve vybraných Turistických informačních centrech na Valašsku (seznam naleznete na hra.visit-valassko.cz). Všechna razítka jsou umístěna v přírodě a najdete je v bezprostřední blízkosti daného místa. K razítku vás zavedou GPS souřadnice, které si můžete naskenovat pomocí QR kódu uvedeného v hracím plánku. Na každém místě s razítkem je QR kód, který nahradí případné chybějící razítko v aplikaci naší hry.

Pro zapojení do finálního slosování o více než 100 hodnotných cen je nutné odevzdat hrací plánek se všemi dvaceti razítky do vybraných informačních center na Valašsku, kde na každého bude čekat pamětní list. Využít můžete také možnost hrát s námi a sbírat „razítka“ online v naší internetové aplikaci. Je to jednoduché, potřebujete chytrý telefon, mobilní data a registraci v internetové aplikaci mobilni.app/web/poznavamevalassko. Zúčastníte-li se hry na této elektronické platformě, stačí odevzdat hrací kupón z brožurky se stejnou emailovou adresou, ze které jste po sejmutí 20 navštívených míst získali potvrzení o návštěvě daného místa a požádali o výhru.

Slavnostní vyhodnocení a předání cen je naplánováno na sobotu 26. října 2024 na společném setkání v Janíkově stodole, která se nachází v areálu Dřevěného městečka Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Podrobné informace, seznam informačních center, kde si herní brožurku zakoupíte, včetně jednotlivých cen naleznete na hra.visit-valassko.cz.

Hodně zdaru v hledání a objevování Valašska a příjemnou zábavu přeje Destinační společnost Valašsko a medvěd Jura!

 

Ing. Hana Fabiánová

Asistentka manažera Destinační společnosti Valašsko

Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko

Mobil: +420 733 199 086

E-mail: fabianova@mikroregion-vsetinsko.cz

více info
SUPERSTAR 2024

SUPERSTAR 2024

Okresní kolo pěvecké soutěže základních škol....

7. ročník okresní pěvecké soutěže žáků základních škol.

 

Prodej vstupenek na místě.

Vstupné: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti

více info
NOČNÍ STOPA VALACHY 2024

NOČNÍ STOPA VALACHY 2024

Večerní závod ....běžky

NOČNÍ STOPA VALACHY je výjimečný večerní závod na 7,5 nebo 15 km na běžkách klasickou technikou s intervalovým startem. Okruh vede po strojově upravených tratích Beskydské magistrály v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích. Zázemí, start i cíl závodu jsou u hotelu Galik.

POZOR!

Tradiční běžkařský závod NOČNÍ STOPA VALACHY se letos přece i přes nepříznivé podmínky uskuteční: jako kritérium v biatlonové aréně oddílu SKB Velké Karlovice.

https://www.valachy.cz/akce/valachy-tour-nocni-stopa/


https://valachytour.cz/race/146

více info