Výlety

 

Nabídka toho, „co musíte vidět“ , je opravdu bohatá. Stačí se projít městem pěkně značeným historickým okruhem. Tento okruh zahrnuje to nej z historie města a nabízí pohled na rozličnou architekturu historického vývoje města s jeho dominantou, zámkem. Máte rádi přírodu? Pro vás určitě zajímavou bude procházka naučnou stezkou Zámeckým parkem a Panskou zahradou s množstvím přírodních hodnot jak rostlinných tak živočišných. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Víte kudy prochází 18. poledník východní délky? Ne? Přijeďte a poznejte.


MÁTE NĚJAKÝ ZAJÍMAVÝ TIP NA VÝLET?

NAPIŠTE NÁM HO ( s popisem a případně fotografií).

RÁDI HO ZDE ZVEŘEJNÍME.


Dětská hřiště a herny
Panská zahrada, zámecká zahrada a zámek

Panská zahrada, park s rybníčkem, je oblíbené místo odpočinku a také konání kulturních akcí v letních měsících. Je to největší z městských parků. Založen byl roku 1773 hrabětem Illesházym. Samotný park se skládá ze dvou částí. První, horní část, rozkládající se u zámku, je osázená vzácnými dřevinami a vše doplňuje romantický altánek z dórských sloupů. Dolní část parku s rybníčkem, altánem a vyznačeným místem, kudy prochází 18. poledník východní délky. Panská zahrada je půvabnou relaxační zónou města, vhodná pro rodiny s dětmi, s různými průlezkami a lezeckou sítí mezi stromy.

více info
Dětská džungle Vsetín

Dětská džungle Vsetín

centrum zábavy pro děti

Dětské centrum Džungle Vsetín je tvořeno třípatrovým prolézacím labyrintem se skluzavkami a toboganem na ploše cca 160m2 a dětským koutkem pro ty nejmenší s balónkovým bazénkem, kolotočem a dalšími hračkami.

Dětské centrum je určeno pro děti ve věku 1 — 12 let a je rozděleno do dvou zón podle obtížnosti jednotlivých her a atrakcí, Herna 1 pro děti ve věku 5- 12 let, Herna 2 je určena pro děti 1 – 5 let pouze za přítomnosti doprovodu.

Více na www.dzunglevsetin.cz

Vstupné do džungle

Pondělí – čtvrtek

  Základní vstupné Snížené vstupné
1 hodina 80,- Kč 40,- Kč
Každá další hodina 80,- Kč 40,- Kč
2 hodiny 120,- Kč 60,- Kč
Každá další hodina 80,- Kč 40,- Kč

Pátek – neděle

  Základní vstupné Snížené vstupné
1 hodina 100,- Kč 50,- Kč
Každá další hodina 100,- Kč 50,- Kč
2 hodiny 150,- Kč 70,- Kč
Každá další hodina 100,- Kč 50,- Kč
více info
Adventure golf

Golfové hříště s 18 jamkami je zmenšeninou velkého golfového hřiště do velikosti minigolfu. Hraje se zde s golfovými puttery (speciální golfové hole) nebo kladívky a míčky, které si každý návštěvník může zapůjčit. 

více info
Dětský park Razulák

Dětský park Razulák

Letní park karlovských strašidýlek

Letní park karlovských strašidýlek.

Najdete ho na úpatí sjezdovky Razula, u Gril srubu Razula, asi 200 metrů od Spa hotelu Lanterna a 300 metrů od hotelu Galik. Pokud k nám míříte autem, můžete zaparkovat na parkovišti jen pár desítek metrů od parku. Přímo kolem něj také vede cyklostezka Bečva.

Zábavní park se vzdělávacími prvky, jehož symbolem je skřítek Razulák, je zasvěcen karlovským strašidýlkům. Ale netřeba se bát. Místní strašidýlka jsou milá a hodná, ráda se přátelí s dětmi i dospělými.

více info