Výlety

 

Nabídka toho, „co musíte vidět“ , je opravdu bohatá. Stačí se projít městem pěkně značeným historickým okruhem. Tento okruh zahrnuje to nej z historie města a nabízí pohled na rozličnou architekturu historického vývoje města s jeho dominantou, zámkem. Máte rádi přírodu? Pro vás určitě zajímavou bude procházka naučnou stezkou Zámeckým parkem a Panskou zahradou s množstvím přírodních hodnot jak rostlinných tak živočišných. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Víte kudy prochází 18. poledník východní délky? Ne? Přijeďte a poznejte.


MÁTE NĚJAKÝ ZAJÍMAVÝ TIP NA VÝLET?

NAPIŠTE NÁM HO ( s popisem a případně fotografií).

RÁDI HO ZDE ZVEŘEJNÍME.


Dětská hřiště a herny
Panská zahrada, zámecká zahrada a zámek

Panská zahrada, park s rybníčkem, je oblíbené místo odpočinku a také konání kulturních akcí v letních měsících. Je to největší z městských parků. Založen byl roku 1773 hrabětem Illesházym. Samotný park se skládá ze dvou částí. První, horní část, rozkládající se u zámku, je osázená vzácnými dřevinami a vše doplňuje romantický altánek z dórských sloupů. Dolní část parku s rybníčkem, altánem a vyznačeným místem, kudy prochází 18. poledník východní délky. Panská zahrada je půvabnou relaxační zónou města, vhodná pro rodiny s dětmi, s různými průlezkami a lezeckou sítí mezi stromy.

více info
Dětská džungle Vsetín

Dětská džungle Vsetín

centrum zábavy pro děti

Dětské centrum Džungle Vsetín je tvořeno třípatrovým prolézacím labyrintem se skluzavkami a toboganem na ploše cca 160m2 a dětským koutkem pro ty nejmenší s balónkovým bazénkem, kolotočem a dalšími hračkami.

Dětské centrum je určeno pro děti ve věku 1 — 12 let a je rozděleno do dvou zón podle obtížnosti jednotlivých her a atrakcí, Herna 1 pro děti ve věku 5- 12 let, Herna 2 je určena pro děti 1 – 5 let pouze za přítomnosti doprovodu.

Více na www.dzunglevsetin.cz

Vstupné do džungle

Pondělí – čtvrtek

  Základní vstupné Snížené vstupné
1 hodina 80,- Kč 40,- Kč
Každá další hodina 80,- Kč 40,- Kč
2 hodiny 120,- Kč 60,- Kč
Každá další hodina 80,- Kč 40,- Kč

Pátek – neděle

  Základní vstupné Snížené vstupné
1 hodina 100,- Kč 50,- Kč
Každá další hodina 100,- Kč 50,- Kč
2 hodiny 150,- Kč 70,- Kč
Každá další hodina 100,- Kč 50,- Kč
více info
Adventure golf

Golfové hříště s 18 jamkami je zmenšeninou velkého golfového hřiště do velikosti minigolfu. Hraje se zde s golfovými puttery (speciální golfové hole) nebo kladívky a míčky, které si každý návštěvník může zapůjčit. 

více info