Sport

MASÁŽNÍ SALON
Studio Shanti - masáže Vsetín

Masážní Studio Shanti ve Vsetíně vzniklo s myšlenkou poskytnout servis a péči o lidské tělo na nadstandartní úrovni za dostupnou cenu. Čistota a hygiena je pro nás samozřejmostí. Vážíme si každého zákazníka a ke každému přistupujeme individuálně dle jeho konkrétních potřeb a požadavků. Můžeme zkombinovat několik technik a připravit masáž přímo "ušitou" Vám na míru. Součástí masáže je také zhodnocení Vašeho stavu a případné další doporučení.

 
více info
Masážní studio ZLATAVÉ DOTEKY

Masáže U Trpaslíka

Masérské, rekondiční a regenerační služby.


Najdete nás nad restaurací U Trpaslíka (Pod Zakopaniců 269) ve 2. p. – vchod od parkoviště, 300 m od IC Vsetín.
Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do příjemného prostředí masážního salónu. Jistě si vyberete masáž z nabídky, která Vám bude vyhovovat, uvolní ztuhlé tělo a uleví od bolesti.


více info

Klasické a sportovní masáže, thajské masáže, baňkování, Su-Jok, akupresuru, reflexní terapie, akupresura, práce s aurou a čakrami, kompletní nabídka léčitelských prací. Dále pak věštění z karet, křišťálové koule, achátového zrcadla a numerologie.

 

…Vše je prováděno v příjemném prostředí ve středu města Vsetín. Ke své práci použím masážní lehátko s nastavitelnou výškou nebo velký futon (matraci) vyplněný pohankovými slupkami, na kteérm prováním thajské masáže a jiné ukony

více info