Ubytování

Ke spokojenosti u nás vám jistě přispěje i kvalitní nabídka ubytovacích kapacit. Můžete se ubytovat přímo v centru města nebo využít možnosti mimo centrum. Záleží jenom na vás, zdali zvolíte ubytování hotelového typu ,penzion nebo jiné. Vše pěkně „po ruce“ s pohodlnou dostupností, s vlastními parkovacími plochami a bohatou nabídkou kvalitních služeb vám zpříjemní vaši dovolenou. Může si vybrat opravdu každý. Přijeďte a ubytujte se.


Hotel
PENZION V HLUBOKÉ

PENZION V HLUBOKÉ

... Jsme rodinný penzion v srdci Valašska s domácí atmosférou....

více info
KAPKA RESORT

KAPKA RESORT

Okouzlující hotel inspirovaný beskydskou přírodou najdete přímo v Kapka resortu. Užijte si bohatou škálu aktivit, zábavy a odpočinku.....

více info
GLAMP V HLUBOKÉ

GLAMP V HLUBOKÉ

Dřevěné chatky....Yurty...Penzion...vše na dosah

více info
Hotel Britannia ***

Hotel Britannia  je  umístěn v centrální části města Vsetína s ideální dostupností z vlakového i autobusového nádraží . Stejně tak auta je možno zaparkovat a zamknout na hotelovém parkovišti.

 

Hotel má k dispozici 23 lůžek v deseti pokojích . Každý pokoj má své vlastní WC, sprchu, telefon s přímou volbou. Všechny pokoje mají své televize se satelitním přijímačem nebo videem. Hotel má své vlastní Wi-fi bezdrátové připojení na internet, které mohou zákazníci libovolně, bezplatně používat. Snídaně jsou v ceně. Možno využít fax. K dispozici je parkoviště přímo u hotelu.

více info
Hotel Smetanova

Hotel nabízí 20 klimatizovaných pokojů, ve kterých lze ubytovat až 41 hostů. Součástí hotelu je privátní wellness, fitness centrum, restaurace s bowlingem, konferenční prostor a 5D kino. Pro hosty cestující autem je k dispozici hlídané podzemní parkoviště zdarma.

 

více info
Hotel VSACAN

Hotel Vsacan se nachází přímo v centru města Vsetína. Je ideálním orientačním bodem. V blízkosti Hotelu VSACAN se nachází vlakové i autobusové nádraží.


více info
Horský hotel VSACKÝ CÁB

Horská chata Vsacký Cáb se nachází v krásném prostředí Beskyd, 12 km od Vsetína, ve výšce 821 m.n.m.Svým umístěním v čistém prostředí chráněné krajinné oblasti nabízí klidné podmínky, vhodné k rekreaci a odpočinku, turistickým výletům, cyklistice.
V letních měsících se nabízí posezení na terase chaty s výhledem na hřebeny Javorníků nebo procházky k cábskému jezírku.
V zimním období jsou zde dobré lyžařské podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.( stopa na Soláň a vlek - 300m)

PŘÍSTAVBA A STAVEBNÍ ÚPRAVY CHATY "VSACKÝ CÁB"

PROJEKT BYL PODPOŘEN DOTACÍ EVROPSKÉ UNIE V RÁMCI REGIONÁLNÍHO OPERAČNÍHO PROGRAMU STŘEDNÍ MORAVA V 03/2008 V v prioritní ose 3 Integrovaný rozvoj cestovního ruchu, oblasti podpory 3.3 Podnikatelská infrastruktura a služby, podoblast podpory 3.3.2 Podnikatelská infrastruktura a služby na území definovaném oblastí podpory 3.2.

Dostupnost

* Vzdálenost vzdušnou čarou: 8,7 km východně od Vsetína
* Vlakem: Nejbližší železniční stanice Vsetín.
* Autobusem: Nejbližší autobusová zastávka Dušná - sedlo (4,5 km), přístup po TZ.
* Autem: Motorizovaní návštěvníci přijíždějící od Vsetína, odbočí na horském sedle Dušná doprava a pokračují horskou asfaltovou silnicí až k chatě (4,5 km). Příjezdová silnice je udržovaná i v zimním období. Návštěvníci ze směru Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Bystřička - přehrada odbočí na horském sedle Dušná doleva a dále pokračují stejnou cestou. Horská chata disponuje vlastním parkovištěm o kapacitě 40 aut - vhodné i pro autobusy.
* Pěšky: na turistických značkách ze všech směrů (např. ze Vsetína, Valašské Bystřice, Halenkova, Huslenek...)
* Na kole: na cyklotrase ze Vsetína 6119, 6120 a dlaších.

Specifikace provozu: celoroční
Počet pokojů: 21 dvou až čtyřlůžkových
Kapacita lůžek: 73

Služby objektu

WEBKamery (viz odkaz na webkamery)
* Nástup na běžecké tratě
* Nástupní stanice vleku
* Panorama z Vsackého Cábu
* Terasa horské chaty

Nabídka
* možnost ozdravných pobytů, rekondičních pobytů, rodinných oslav, pořádání školení
* školy v přírodě a lyžařské výcviky

Ubytování
* ubytování s domácím zvířetem s očkovacím průkazem možné

Stravování
* hotelová restaurace - krajové speciality i jiné menu
* terasa s obsluhou 100 míst, salónek pro menší kolektivy k pořádání oslav, venkovní ohniště až 50 míst

Kongresové a školící služby
* školící místnost o kapacitě 60 míst, nekuřácká
* vybavení: k dispozici videopřehrávač, TV přijímač, plátno, bar, fax, CD přehrávač, reprobedny, kopírka, telefon, osvětlení
* možnost zajištění občerstvení (např. raut, coffe break sladký, slaný)

Sport, relaxace
* Wellness: sauna a vířivka
* Služby pro cyklisty: bezplatná uzamykatelná místnost/box na kola, základní nářadí k dispozici, možnost umytí kola, ubytování i na jednu noc, možnost zapůjčení kola, kontakt na blízkou opravnu kol. Na cyklotrase ze Vsetína 6119, 6120 a dlaších.
* Nordic Ski centrum Vsacký Cáb

Služby recepce:
* provozní doba recepce 8.00-23.00 hod
* jazykové znalosti personálu: němčina, angličtina

Další služby
* Zázemí pro svatbu: možnost obřadu, hostiny, ubytování páru i ubytování hostů
* dle zájmu se připravují taneční večery

Bariéry
objekt není uzpůsobený pro TP návštěvníky.

Služby v okolí
V okolí je možnost sportovního vyžití - strojově upravované běžecké tratě, cykloturistika, turistika, možnost sběru borůvek a houbaření.

Lyžařský vlek - u chaty, koupaliště (na kole 8 km, autem 12 km) - Bystřička přehrada. Banka, bankomat, bazén, domácí potřeby, drogerie, erotický salón, herna, zámek, fotbalové hřiště, kadeřnictví, kino, zimní stadion (extraliga hokej), kostel, tenisový kurt, volejbalový kurt, kuželky, lékař, masáže (dle přání lze zajistit), minigolf, pošta, potraviny, půjčovna kol, půjčovna lyží, sauna, směnárna, sportovní hala, squash - Vsetín (12 km). Divadlo - Zlín, Valašské Meziříčí (malá scéna), muzeum - Velké Karlovice, Rožnov pod Radhoštěm.

více info
Hotel a restaurace U Vychopňů

Hotel se nachází na okraji města Vsetín, v údolí zvaném Jasenice. Historie hotelu sahá až do roku 1884, kdy pan Jan Vychopeň koupil mlýn a pilu a zároveň k těmto dvěma podnikům obdržel i povolení k provozování hostinské činnosti. Zpočátku podnik sloužil jen jako restaurace, kde si bylo možné zakoupit pouze nápoje. S postupem času se nabídka rozšířila i o služby stravovací. V devadesátých letech 20 stol. proběhla rekonstrukce objektu a restaurační služby tak doplnily i služby hotelové.
V současné době je restaurační část rozdělena do dvou místností - pivnicové a jídelní. Pivnice je zařízena v klasickém valašském stylu. Dominantou pivnice je otevřený krb, který hlavně v zimních měsících navozuje nezapomenutelnou atmosféru klidu a pohody. Dekoraci interiéru pivnice tvoří dobové předměty z časů starého Valašska, které jsou vzpomínkou na zručnost a dovednost našich předků. Kapacita pivnice je 50 míst. Tuto místnost Vám doporučujeme využít spíše pro přátelská posezení.
Pro konání rodinných či firemních akcí Vám doporučujeme využít možností jídelní místnosti, kde lze sestavit slavnostní tabule až pro 52 osob. V případě konání svatebních hostin pak místnost pivnice slouží pouze jako taneční parket.
Hotelové pokoje se nachází v přízemní i v podkrovní části budovy. Nabízíme Vám pokoje jak se standardním, tak i s nadstandardním vybavením (vířivá vana, otevřený krb).
K hotelu patří dva tenisové kurty a jedno petangové hřiště. V zimních měsících lze využít možnosti lyžování v blízkých střediscích (např.: SKI areál Jasenka ve Vsetíně, SKI centrum Kohůtka v Novém Hrozenkově, SKI areál Razula ve Velkých Karlovicích, SKI areál SYNOT KYČERKAve Velkých Karlovicích atd.). V letních měsících je okolí hotelu možno využít k turistickým výletům, ať už pěším, či cyklistickým. Úschova lyží a kol mimo hotelový pokoj je u nás samozřejmostí.
Pro strávení příjemného odpoledne, nebo pro konání rodinných, či firemních akcí během letních měsíců Vám doporučujeme využít venkovních prostor hotelové zahrady, která je rozdělena na sportovní a oddechovou část. Sportovní část se skládá z již zmíněných tenisových kurtů a petangového hřiště. Dominantou oddechové části je krytá stylová "bašta", která je vybavena otevřeným krbem. Prostor hotelové zahrady je hojně využíván pro konání svatebních hostin a obřadů. Součástí hotelové zahrady je také travnaté dětské hřiště, které se skládá z dětských skluzavek, houpaček a prolézaček.
Srdečně Vás zveme k návštěvě

více info
Magistr resort s.r.o.

Hotelové ubytování včetně snídaní v centru města na Dolním náměstí.


Nabízíme Vám ubytování v klidném historickém centru Vsetína s vlastním uzavřeným parkovištěm

- disponujeme ubytovací kapacitou 17 pokojů, celkem 28 lůžek .

více info
HOTEL KAMU - GARNI

Hotel KAMU***GARNI se nachází v klidné lokalitě Trávníky, 10 minut pěší chůze od centra Vsetína. Nabízíme více jak 150 lůžek situovaných ve dvou až čtyřlůžkových standardně zařízených pokojích. Recepce pracuje v režimu NON-STOP. Hotel nově nabízí uzavřené parkoviště monitorované kamerovým systémem a další prostory k bezpečné úschově motocyklů, kol a lyží. Snídaňový servis je poskytován formou teplého i studeného bufetu. Pro hotelové hosty možnost internetového připojení - Free WIFI.
Nacházíme se v centru cyklistických křižovatek Vsetínska, Horního Vsacka, Hornolidečska, Valašskomeziříčska a Rožnovska. Přijďte poznat "cyklistickou magistrálu" Vsetín - Velké Karlovice /cca 40 km/, shlédněte z úbočí valašských kotárů...
MHD zastávka se nachází 100m od objektu. Vlakové i autobusové nádraží je vzdáleno 10 minut chůze. 200m jsou vzdálené městské lázně s velkým plaveckým bazénem, rekreační bazén je opatřen vodními atrakcemi, saunou, masáže, vodoléčba...

více info