Kalendář

Cykloturistika
BAV Vsetín....od 12.11.

BAV Vsetín....od 12.11.

....UZAVŘENA do 1.4.2021

Ahoj všichni, Bike aréna Vsetín oficiálně uzavřena, děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na Vás 1. 4. 2021.

BAV má zimní spánek! Prosíme nejezděte do Bike arény v době uzávěry. Děkujeme!

více info
Ukončení sezóny na CYKLOSTEZCE BEČVA

Ukončení sezóny na CYKLOSTEZCE BEČVA

Uskuteční se v sobotu 19. září.......

„Z Valašského Meziříčí, kam by měli dorazit i cyklisté z Rožnova pod Radhoštěm, vyrazí peloton směrem ke Vsetínu v 9 hodin. Ke splavu na vsetínské Ohradě by měl dorazit krátce před desátou. Odtud se pak vyjíždí směrem k Halenkovu přesně v deset hodin,“ přiblížil vsetínský místostarosta Pavel Bartoň.
 
Ve sportovně-zábavním areálu u halenkovského fotbalového hřiště bude pro všechny připraven program, jehož součástí je ve 12.30 hodin losování tomboly. Losovat se budou registrační kartičky, jež účastníci obdrží na startu spolu s upomínkovým předmětem, oplatkem a poukazem na drobné občerstvení. „V rámci programu se cyklisté mohou těšit na prezentaci Českého červeného kříže, městské policie či střediska volného času Alcedo. Vypůjčit a vyzkoušet si bude možné skákací boty, minikolo, minitandem, klokaní boty a velociped. Děti si jistě užijí skákací hrad a malování na obličej,“ vyjmenoval místostarosta Bartoň.
 
Pro ty, kteří se necítí na dlouhou trasu, je připraven cyklobus, a to z Valašského Meziříčí do Vsetína s odjezdem v 9.15 hodin. Také z Halenkova pojede po ukončení akce cyklobus do Vsetína a Valašského Meziříčí. Cyklobus po odjezdu z Halenkova počká na Vsetíně na cyklisty, kteří přijedou z Halenkova po cyklostezce.
 
Rezervace cyklobusu je nutná na e-mailu dobesova.mikroregion@gmail.com nebo na tel.: 571 674 339. V případě nepřízně počasí se akce nekoná!
 
 
Zpracoval: Michal Horský
Více informací: Jana Raszková, tel.: 733 784 006
 
více info