Kalendář

Cykloturistika
DPNK – S Austinem pro Bečvu

DPNK – S Austinem pro Bečvu

....cyklo vyjížďka se SPLŠ + vysazování ryb.....

Město Vsetín díky podpoře jednoho z hlavních partnerů kampaně Do práce na kole (DPNK), společnosti Austin Detonator, si pod vedením Skupiny přátel lehkého šlapání pro vás připravilo poslední květnovou vyjížďku, během níž společně podpoříme obnovu života v řece Bečvě.
        </div>
       </div>
              		<div class=
více info
Cyklostezkou za pokladem od 3.5.

Cyklostezkou za pokladem od 3.5.

Alcedo Vsetín zve......

Na květen jsme pro vás připravili projížďku s úkoly pro celou rodinu. Na výběr jsou 3 různé trasy - Ohrada, Luh, Lázky.

První je zaměřena na poznávání pohádkových bytostí, druhá na výkon a třetí na poznávání stromů! Na každé trase se tak naučíte nebo si procvičíte něco jiného, na své si přijdou všechny věkové kategorie. Na konci cesty si také můžete vyměnit pomalovaný kamínek. 

Akce probíhá ve spolupráci s městem Vsetín.

www.alcedovsetin.cz

více info
DO PRÁCE NA KOLE už od 1.5.

DO PRÁCE NA KOLE už od 1.5.

11. ročník květnové výzvy.....

Prvního května začne 11. ročník květnové výzvy Do práce na kole nebo pěšky: Více pohybu, radosti ze života, méně emisí.

Více na : https://www.dopracenakole.cz

více info
BAV Vsetín....od 12.11.

BAV Vsetín....od 12.11.

....UZAVŘENA do 1.4.2021

Ahoj všichni, Bike aréna Vsetín oficiálně uzavřena, děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na Vás 1. 4. 2021.

BAV má zimní spánek! Prosíme nejezděte do Bike arény v době uzávěry. Děkujeme!

více info
Ukončení sezóny na CYKLOSTEZCE BEČVA

Ukončení sezóny na CYKLOSTEZCE BEČVA

Uskuteční se v sobotu 19. září.......

„Z Valašského Meziříčí, kam by měli dorazit i cyklisté z Rožnova pod Radhoštěm, vyrazí peloton směrem ke Vsetínu v 9 hodin. Ke splavu na vsetínské Ohradě by měl dorazit krátce před desátou. Odtud se pak vyjíždí směrem k Halenkovu přesně v deset hodin,“ přiblížil vsetínský místostarosta Pavel Bartoň.
 
Ve sportovně-zábavním areálu u halenkovského fotbalového hřiště bude pro všechny připraven program, jehož součástí je ve 12.30 hodin losování tomboly. Losovat se budou registrační kartičky, jež účastníci obdrží na startu spolu s upomínkovým předmětem, oplatkem a poukazem na drobné občerstvení. „V rámci programu se cyklisté mohou těšit na prezentaci Českého červeného kříže, městské policie či střediska volného času Alcedo. Vypůjčit a vyzkoušet si bude možné skákací boty, minikolo, minitandem, klokaní boty a velociped. Děti si jistě užijí skákací hrad a malování na obličej,“ vyjmenoval místostarosta Bartoň.
 
Pro ty, kteří se necítí na dlouhou trasu, je připraven cyklobus, a to z Valašského Meziříčí do Vsetína s odjezdem v 9.15 hodin. Také z Halenkova pojede po ukončení akce cyklobus do Vsetína a Valašského Meziříčí. Cyklobus po odjezdu z Halenkova počká na Vsetíně na cyklisty, kteří přijedou z Halenkova po cyklostezce.
 
Rezervace cyklobusu je nutná na e-mailu dobesova.mikroregion@gmail.com nebo na tel.: 571 674 339. V případě nepřízně počasí se akce nekoná!
 
 
Zpracoval: Michal Horský
Více informací: Jana Raszková, tel.: 733 784 006
 
více info