Služby

Zde budeme postupně uvádět a přidávat služby v rámci našeho města, které vám pomohou v dodání všeho potřebného, co k pobytu ve Vsetíně potřebujete.

Autoservis
Autoservis Bobrky, a.s.

 

Historie firmy se datuje od roku 1966, kdy byl založen autoservis ve Vsetíně - Bobrkách, v té době spadající pod organizaci s názvem Severomoravské Autodružstvo - SAD. Od 1. 11. 1991 již fungujeme jako obchodní společnost pod značkou Autoservis Bobrky a.s. Během uplynulých let se nabídka rozšířila a dnes poskytujeme komplexní služby.

Jsme autorizovaným dealerem značky Škoda a v naší prodejně Vám kromě nových vozů Škoda nabízíme také ověřené ojeté vozy, značkové náhradní díly a příslušenství, servis pro vozy Škoda i ostatní značky.

Našim zákazníkům je k dispozici vlastní odtahová služba, která zajišťuje NON-STOP asistenční služby. Dále provádíme veškeré karosářské a lakyrnické práce, STK+EMISE, kompletní čištění vozidel, prodej PHM a doplňkového zboží.

To vše zaručuje našim zákazníkům vysoký standard poskytovaných služeb jak při opravě a údržbě vozů, tak při prodeji nových automobilů.

 

více info

Nabídka služeb pneuservisu. Prodej a servis pneumatik. Servis autoklimatizace.

více info

Odtahová služba - non stop

Autoservis BOBRKY

755 01 Vsetín

Česká republika (CZ)

tel: (+420) 739 571 200

http://www.vsad.cz/new/zobraz.php?soubor=texty/kontakt.html&obrazek=ano

více info