Kalendář

Akce pro děti
AHOJ, LÉTO !

AHOJ, LÉTO !

s KNIHOVNOU A BOLKEM VJACLOVSKÝM.......

Literárně čtenářská událost. Zábava na celé dopoledne...

Bosý chodník, Fotokoutek s upírem a vílou, Recyhrátky – tvoření z recyklovatelných materiálů, zábavné čtení, soutěže a hraní her. Přivítejte léto a prázdniny se svými dětskými knihovnicemi. Čtenářská dílna pro děti - tipy a rady na dětskou literaturu od knihovnic, ukázky a čtení textu.

Hlavní host a hudební doprovod: Bolek Vjaclovský.

více info
SLAVNOSTI SLUNOVRATU - ZRUŠENO!!

SLAVNOSTI SLUNOVRATU - ZRUŠENO!!

Počasí nám nepřeje....

více info
POZNÁVEJTE VALAŠSKO S MEDVĚDEM JUROU od 1.6.2020

POZNÁVEJTE VALAŠSKO S MEDVĚDEM JUROU od 1.6.2020

Další díl oblíbené prázdninové akce pro velké i malé začíná 1.června.....

Regionální hra

"Poznáváme Valašsko"

 

Poznávejte Valašsko, putujte po stopách medvěda Jury!

 

Medvěd Jura se opět toulal po Valašsku a vybral dvacet míst, kde uložil razítka. Hra začíná už 1. června a trvá až do 30. září. Jste připraveni? Pojďte společně po jeho stopách na krásná a zajímavá místa Valašska.

Jak se zapojit? Zaregistrujte se na webu: www.poznavamevalassko.cz a stáhněte si herní plánek . Nebo si vyzvedněte v jakémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku herní brožurku.

A co dál? Putujte po Valašsku a sbírejte razítka. Pro účast ve finálním slosování o ceny je nutné odevzdat herní plánek se všemi 20 razítky.

Kde odevzdat vyplněnou herní kartu? Vyfoťte nebo naskenujte plánek a zašlete na e-mail regionalnihra@gmail.com. Nebo přijďte ukázat vyplněný plánek do Turistických informačních center. V informačních centrech dostanete i drobnou odměnu.

Chcete víc? Letos jsme pro vás připravili i jedno bonusové místo s pokladem, které ale najdete až vyplněním tajenky a absolvování všech dvaceti míst.

 

 

 

 

více info
Dětský klub Paleček - S knížkou do života

Dětský klub Paleček - S knížkou do života

Bylinky pro naše nejmenší – Rady a tipy od Radky Turpišové.

více info