Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

XXV. vsetínský jazzový festival

25. ročník s Hankou Holišovou & New Time Orchestra Brno a dalšími

Program:

18:30 LAM TRIO (BĚHEM PŘEZVUČOVÁNÍ VE FOYER)

Prvorepublikové swingové akustické trio hrající hudbu třicátých a čtyřicátých let dvacátého století v obsazení housle, kornet, kytara, tenor banjo, zpěv a kontrabas.

19:00 FRAGILE BLISS - MALINA / NEJTEK / LIŠKA

Tři spoluhráči, pohybující se každý většinou v jiném hudebním světě, přinášejí nadžánrový mix autentické akustické hudby, vycházející z jazzových i lidových kořenů mnoha proveniencí. Kontrabasista Tomáš Liška, etablovaný především na jazzové scéně, banjista Luboš Malina, zakladatel a pilíř kapely Druhá tráva a klavírista Michal Nejtek, známý ze světa soudobé vážné hudby, ale též z doprovodné kapely Davida Kollera, vytvořili svobodnou hudbu plnou vzájemného propojování jejich zkušeností a hudebních základů. Na bicí a perkuse trojici doplní bicista a perkusista Kamil Slezák j.h.

20:45 HANA HOLIŠOVÁ & NEW TIME ORCHESTRA BRNO

Hana Holišová, úspěšná a talentovaná zpěvačka, herečka, držitelka ceny Thálie a vítězka TV show Tvoje tvář má známý hlas, bude hlavní hvězdou letošního jazzového festivalu spolu s ambiciózním 18 členným New Time Orchestra Brno.

Těšit se můžete na hity hvězd světového popu, soulu, swingu, šansonu i rocku v originálních bigbandových aranžmá.

22:00 FRANTIŠEK UHLÍŘ TRIO

Jazzové trio tvoří vynikající italský pianista Roberto Magris, jeden z nejlepších evropských kontrabasistů František Uhlíř a česká bubenická legenda Jaromír Helešic.

 

Délka akce: 300 minut

KontaktKde nás najdete

Turistické informační centrum Vsetín

Dolní náměstí 1356, 755 01 Vsetín, Česká republika (CZ)

tel.: (+420) 575 755 144 (+420) 575 755 111 email: ic.vsetin@mvk.cz
web: IC Vsetín mapa: Vsetínsko sledujte:
Chci být informován Newsletter
fond mikroprojektů