VYCHÁZKY S KNIHOVNOU POD VEDENÍM JANA HAJZLERA
Trasa: Val. Bystřice – Pod Spinou – Hradisko – Rožnov p. R. (9 km, převýšení 250 m).
Odjezd autobusem v 8:28 hod. (stanoviště č. 5) do Valašské Bystřice, Hajdůšky.
Zpět vlakem nebo autobusem.
Trasa: Tesák – Klapinov – Pardus – Rusava (9 km, převýšení 130 m).
Odjezd autobusem v 9:45 hod. (stanoviště č. 4) na Tesák.
Zpět autobusem.