Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Kalendář

Koncert
Jakub Smolík s kapelou

Jakub Smolík s kapelou

Koncert věčného romantika s doprovodnou skupinou, opět v našem městě.

Tradiční zábavně koncertní vystoupení současné, umělecko-interpretační osobnosti, jež svými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. Koncert nabízí vedle hitů tohoto umělce, jako jsou Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí či Ave Maria i některé jeho starší písničky, které pravidelný návštěvník třeba v posledních letech trochu postrádal.

Vstupné: 350, 320 Kč.

více info
Karel Plíhal

Karel Plíhal

Je zážitek slyšet Plíhala z přehrávače nebo číst jeho veršovánky. O něčem jiném je ale vnímat neopakovatelnou atmosféru jeho koncertů

Je zážitek slyšet Plíhala z přehrávače nebo číst jeho veršovánky. O něčem jiném je ale vnímat neopakovatelnou atmosféru jeho koncertů.......

Jemná a hravá poetika, nehumpolácký humor a famózní kytarové umění. Od valčíků k blues, od latinskoamerických rytmů k swingu. A jeho texty? Umělecky jdou ruku v ruce s kytarovou virtuozitou. Jsou krátké, tematicky rozmanité, občas autobiografické, často odvážně sebeironické. Karel Plíhal je držitelem ceny Anděl za nejlepší desku roku 2012 (Vzduchoprázdniny) v kategorii Folk a country. Vzduchoprázdniny byly v recenzích jedním z nejlépe hodnocených českých alb vůbec.

Společně s Karlem Plíhalem vystoupí také skvělý kytarista Petr Fiala. Koncert není vhodný pro děti do 12 let.

Vstupné: předprodej 250 Kč, v den koncertu 300 Kč*

více info
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers to tentokrát vezmou od první křaplavky jazzové. Slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku Československa.

V roce 1917 byly pořízeny první křaplavky (rozuměj šelakové desky) s hudbou jazzovou, jejichž prostřednictvím se začal jazz šířit z jižanského New Orleans do celé Ameriky a dál do světa. Bylo to jako lavina - omamná tsunami nového rytmu, radosti a krásy! Nová show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers chce vzdát hold těm prvním deskám jazzovým, které odstartovaly novou éru populární hudby. Ale dlouho u nich nezůstaneme, neboť doménou kapely je swing, a ten vstoupil do nejšťastnějšího období až o dvacet let později. Takže jako obvykle – swingová smršť až budou střepy z křaplavek lítat!

Vstupné 450, 390, 290 Kč. Předprodej vstupenek zahájen.

více info
Robert Křesťan & Druhá tráva

Robert Křesťan & Druhá tráva

Přední česká kapela, která se během 27 let své existence dostala od moderního bluegrassu k nadžánrovému výrazu....

Aktuální koncertní program Druhé trávy zahrnuje průřez tvorby Roberta Křesťana z celé doby existence skupiny s důrazem na skladby z nejnovějších studiových alb Pojďme se napít, Marcipán z Toleda, Shuttle to Betlehem a 1775 básní Emily Dickinsonové.

více info
Steve Clarke Trio

Steve Clarke Trio

Excelentní basák Steve Clarke .......

Excelentní basák Steve Clarke (USA) se po pěti letech znovu spojil s klávesistou Walterem Fischbacherem (USA) a bubeníkem Richardem Mmuenchhoffem (D). Ti tři se znají hráčsky i lidsky více než dokonale a vědí tedy, jak udělat dohromady pořádnou show.

Vstupné: 200 Kč v předprodeji, 230 Kč v den akce. *

*„Předprodejní cena“ je řešena formou automatické slevy, tzn. že snížené vstupné uvidíte až v nákupním košíku.

Délka akce: 90 minut

více info
SLAVNOSTNÍ KONCERT

SLAVNOSTNÍ KONCERT

...k zahájení činnosti školy

více info
Valašské záření: Bratři Ebenové
 

Valašské záření: Bratři Ebenové

Koncert populární české folkové kapely.

Koncert s názvem "Čas holin" v podání folkové kapely Bratři Ebenovi bude jedním z hlavních lákadel letošního ročníku multižánrového festivalu Valašské záření.


07.09.2018 19:00

Velký sál

Vstupné: 320/290,-Kč

 
 
 
více info
Veselá bída

Veselá bída

V rámci Vsetínského kulturního léta......

Hudební skupina „Veselá bída“ vznikla v roce 2001 na popud někdejšího zpěváka Františka Segrada, který ukončil hostování ve skupině Čechomor a inicioval založení nové skupiny s podobným tematickým zaměřením.

V rámci Vsetínského kulturního léta.
V případě nepříznivého počasí se koncert nekoná.

 

Čas a místo konání

30.08.2018 19:00

více info
Kaya

Kaya

V rámci Vsetínského kulturního léta......

Kaya je z podhůří Jizerských hor. Objevuje se na české folkové scéně třetím rokem, i když rámec folku přesahuje svým projevem, texty i používáním looperu ve své hudbě. Křehká vzhledem, avšak z jejích písní na vás dýchne síla, svoboda a nespoutanost bytí.

V rámci Vsetínského kulturního léta.
V případě nepříznivého počasí se koncert koná v Restauraci DK.

více info
Naty and Gents

Naty and Gents

V rámci Vsetínského kulturního léta......

Kapela Naty & Gents hraje covery zahraniční i československé tvorby, retro i současnou muziku. Sedmičlenný band je složený z mnoha osvědčených jmen valašské hudební scény:
Bicí - Michal Baran, baskytara - Marek Bogar, klávesy - Vojtěch Kozubík, kytara - José De La Hoz, zpěv - Natálie Kozubíková, trombón - Štěpán Kozubík, trubka - Jiří Kozubík.

V rámci Vsetínského kulturního léta.
V případě nepříznivého počasí se koncert nekoná.

více info
KontaktKde nás najdete

Turistické informační centrum Vsetín

Dolní náměstí 1356, 755 01 Vsetín, Česká republika (CZ)

tel.: (+420) 575 755 144 (+420) 575 755 111 email: ic.vsetin@mvk.cz
web: IC Vsetín mapa: Vsetínsko sledujte:
Chci být informován Newsletter
fond mikroprojektů